Oprócz oferty dla firm i szkół przygotowaliśmy specjalną ofertę dla młodych marek i indywidualnych osób.

Marzysz o stworzeniu swojej marki odzieżowej ale przerażają Ciebie koszta związane z tworzeniem ubrań?

Marzysz o stworzeniu swojej jedynej, niepowtarzalnej bluzy? Może potrzebujesz prezentu dla znajomego w postaci jedynej, niepowtarzalnej bluzy?


Znalazłeś się w dobrym miejscu, spełnimy twoje marzenia, serio. 


Cały etap produkcji przebiega na tych samych zasadach co inne oferty. Ilość nie ma wpływu na jakość twojego produktu, do każdego ubrania podchodzimy indywidualnie z zachowaniem wszystkich norm jakościowych.
Wycena twojej kolekcji jest indywidualna, finalna cena zależy od wielu czynników, jak skomplikowanie projektu czy ilość.
Jeśli nie masz pomysłu na grafike, bądź całokształt kolekcji, indywidualnego projektu, nie martw się! Oferujemy Ci stworzenie przez nas niezapomnianej i wyjątkowej grafiki oraz KONCEPTu na produkt finalny.

Oprócz wyróżniających pod względem jakości użytych materiałow do produkcji bluz, oferujemy także możliwośc stworzenia personalizowanych innych ubrań jak czapki, polówki, t-shirty, co tylko dusza zapragnie!

Koncept to nie marka, koncept to społeczność, stawiamy na realizacje niepowtarzalnych ubrań, które cechuje niesamowita historia i przekaz, które stworzymy wspólnie