Ponad pół tysiąca bluz - 15 opcji do wyboru, czyli 100 lat tradycji
Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kośćiuszki w Jarocinie zwieńczone ubraniami.

Dbałość o detale
Jakość naszych produktów zaliczana jest do najlepszych w Polsce. Cały etap produkcji jest w Polsce. Nawet materiał użyty do tworzenia waszych przyszłych bluz wyprodukowany jest na terenie naszego kraju. Nie ma dla nas większej satysfakcji niż tysiące zadowolonych klientów noszących nasze bluzy na ulicach miast naszego kraju.

Przy tworzeniu tej kolekcji chcieliśmy podkreślić długą i ciekawą historię szkoły. Na kapturze umieściliśmy haft z datą utworzenia placówki a na przedramieniu znajduję się haft z grafiką przedstawiającą patrona szkoły. 

 

 Umożliwiamy tworzenie detali w miejsach, o których inne firmy nawet nie wspominają, np. data założenia szkoły na kapturze lub subtelne hafty na rękawach. Ubrania zawierają symbole związane z historią, znakami szczególnymi szkoły, koncepcjami uczniów i nauczycieli (jesteśmy bardzo otwarci na propozycje).


Znakiem rozpoznawczym, który wyróżnia nas spośród innych marek to kolorowe szwy, umożliwiamy dobór nici w dowolnych kolorach wybranych przez państwa, nici w kolorach komponujących się z barwami waszej szkoły? Tylko u nas. 

Dodatkowo umożliwiamy także stworzenie personalizowanych metek czy opakowań odzieży.