Gdyby nie ten projekt, KONCEPT nigdy by nie powstał. Jest to nasza wizytówka i perła wśród naszych marek. Od ponad 4 lat działamy w branży odzieżowej, z każdym kolejnym rokiem doskonaliliśmy coraz bardziej techniki produkcyjne aż doszliśmy do momentu jednej z najlepszych jakości bluz w Polsce. Produkcja naszych ubrań odbywa się w całości w Polsce, od wytworzenia dzianiny aż po szycie. Dajemy tym samym pracę naszym rodakom. Od lat stawiamy na polską jakość dzięki czemu zaufały nam setki osób. Nasza współpraca zaczyna się od małych marek aż po szkoły, instytucje, kończąc na festiwalach. Współpracowaliśmy już z najstarszym polskim festiwalem rockowym – Jarocin Festiwal, tworząc wyjątkową kolekcje ubrań.

Etap projektowania

 

 

 

 

Cały proces szycia i projektowania zaczyna się od pustej kartki, na którą wspólnie z tobą przelewamy pomysły na niepowtarzalne produkty. Kiedy stworzymy już idealny krój, zespół naszych grafików rozpoczyna burzę mozgów, następnie nasza szwalnia przygotowuje produkt finalny, który ostatecznie zostaje poddany wielu testom jakości.

 

Dbamy o najmniejsze detale w produkcji. Chcesz aby twoja bluza miała kaptur 9 częściowy a nie 4? Może wolisz splot pętelkowy a nie dresówke? No tak, na lato gramatura 180 a nie 320, nie ma sprawy! Sznurki okrągłe a może płaskie? Zaprojektujemy dla ciebie odzież idealną, specjalizujemy się w szyciu bluz oraz koszulek ale również czapki czy inne akcesoria nie są dla nas żadnym wyzwaniem.

 

Nasze zaplecze techniczne oferuje każdy dostępny na rynku sposób nadruku. Posiadamy również te niekonwecjonalne jak: cekiny, hafty fluo, metaliczne nadruki, sitodruk świecący w ciemnosći i wiele innych. 

 

 

 

 

 

 

 Całość projektu zwieńczamy dowolnym nadrukiem, sitodruk, a może haft świecący w ciemności? Dla nas nie ma żadnych ograniczeń. Jeśli nie masz pomysłu na to co może być na twojej odzieży nie ma żadnego problemu! Przygotujemy dla Ciebie grafiki oraz projekty spełniające Twoje oczekiwania.

Umożliwiamy tworzenie detali w miejscach, o których inne firmy nawet nie wspominają, np. data założenia szkoły na kapturze lub subtelne hafty na rękawach. Ubrania będą zawierać symbole związane z historią, znakami szczególnymi szkoły, koncepcjami uczniów i nauczycieli (jesteśmy bardzo otwarci na propozycje).

 

Etap detali

Znakiem rozpoznawczym, który wyróżnia nas spośród innych marek to kolorowe szwy, umożliwiamy dobór nici w dowolnych kolorach wybranych przez państwa, nici w kolorach komponujących się z barwami waszej szkoły? Tylko u nas. 

Dodatkowo umożliwiamy także stworzenie personalizowanych metek czy opakowań odzieży.

Etap końcowy

Po uszyciu bluz dostajecie je od nas firmą kurierską lub możecie odebrać osobiście. Umożliwiamy stworzenie przez nas metek i dodatków dołączanych do finalnego produktu.Możemy stworzyć dla was personalizowane opakowania z nadrukami, metki wszywane bądź sublimowane oraz możemy zaplanować i przeprowadzić całą kampanie pr-ową

Dodatkowe usługi

Przy zamówieniu powyżej 200 dowlonych ubrań oferujemy darmową sesję fotograficzną w wykonaniu profesjonalnego fotografa, która upamiętni i podkreśli elitaryzm kolekcji. 

Na wasze ręce przekażemy pełne prawa autorskie do zdjęć.

Cena oraz ilości

Cena końcowa zależna jest od skomplikowania projektu oraz typu nadruku.

Ilości zaczynają się u nas od jednej sztuki.

Zapewniamy, że cena jest adekwatna do jakości i w tej cenie nie znajdziecie lepszych jakościowo ubrań

Jakość

Jakość naszych produktów zaliczana jest do najlepszych w Polsce. Cały etap produkcji jest w Polsce. Nawet materiał użyty do tworzenia waszych przyszłych bluz wyprodukowany jest na terenie naszego kraju. Nie ma dla nas większej satysfakcji niż tysiące zadowolonych klientów noszących nasze bluzy na ulicach miast naszego kraju.

Oprócz wyróżniających pod względem jakości użytych materiałow do produkcji bluz, oferujemy także możliwośc stworzenia personalizowanych innych ubrań jak czapki, polówki, t-shirty, co tylko dusza zapragnie!

Koncept to nie marka, koncept to społeczność, stawiamy na realizacje niepowtarzalnych ubrań, które cechuje niesamowita historia i przekaz, które stworzymy wspólnie